Spotkanie w Zamku Ryn

003 300x168

Na zaproszenie Oddziału Olsztyńskiego członkinie MFK spotkały sie w gościnnych wnętrzach Zamku Ryn

Oddział Olsztyński MFK wraz z jedną ze swoich członkiń - Wandą Dowgiałło - zorganizował ogólnopolski zjazd Miedzynarodowego Forum Kobiet w Rynie, w hotelu, który mieści się w odrestaurowanym czternastowiecznym, krzyżackim zamku. Było to pierwsza okazja spotkania się po półtorarocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa.

trasa maly

Uczestniczki spotkania podsumowały trudne ostatnie miesiące, w czasie których nasze kontakty ograniczały sie do spotkań on-line, organizowanych na platformie Zoom, oraz planowały działania Stowarzyszenia na kolejny rok. Postanowiono rozwijać programy związane z ekologią i edukacją.

P1010112   P1010116

P1010067   P1000997

 Zjazd miał miejsce w dniach 1-3 października 2021 r. w hotelu Zamek Ryn.

e tylko osoby z kręgów stricte biznesowych. Są panie zainteresowane np. współpracą w ramach think-tanków, a także rozwiązaniami z zakresu polityki aktywizacjii zatrudniania kobiet. Z biznesu reprezentowany jest głównie sektor szeroko rozumianego IT, a także turystyczny — mówi Ewa Rumińska-Zimny, ekonomistka i prezeska Międzynarodowego Forum Kobiet przy Szkole Głównej Handlowej, współorganizatorka forum.